Medewerkers

Algemeen bestuur, organisatie en verantwoordelijke verkoop
Jaak  +32 (0)11 61 12 23
Verantwoordelijk inkoop en organisatie
Christophe  christophe@smz.be  +32 (0)475 67 00 04
Verkoop en organisatie
Pieter  pieter@smz.be  +32 (0)472 33 23 66
Smeetrans vervoer algemeen bestuur
Robert  robert@smeetrans.be  +32 (0)475 70 60 39
Werkplaats en onderdelen
Saïd  said@smz.be  +32 (0)492 58 41 39
Verantwoordelijke wisselstukken/aankoop/verkoop
Kenny  kenny@smz.be  +32 (0)494 51 89 39

Administratie

Aankoopadministratie/algemeen
Wendy  wendy@smz.be  +32 (0)11 34 06 80
Leveringen kaai
Caroline  caroline@smz.be  +32 (0)11 31 06 81
BL
An  an@smz.be  +32 (0)11 51 00 94
Facturatie
Nele  nele@smz.be  +32 (0)11 51 00 99
Facturatie ex1
Daisy  daisy@smz.be  +32 (0)11 34 06 82
Douaneadministratie en leveranciersaanwerving-controle
Mireille  mireille@smz.be  +32 (0)498 97 80 11

Boekhouding

Leveranciers
An  an@smz.be  +32 (0)11 51 00 94
Klanten
Koen  koen@smz.be  +32 (0)11 51 00 98
An  an@smz.be  +32 (0)11 51 00 94
Verantwoordelijke administratie en boekhouding
Anita  anita@smz.be  +32 (0)11 51 00 95